Biegi narciarskie: młodziczki Ski Team z Pucharem Polski!

2024-05-06, Autor: kb

Młodziczki z zespołu Ski Team Wodzisław Śląski zdobyły drużynowy Puchar Polski w biegach narciarskich.

Młodziczki KS SKI TEAM Wodzisław Śląski zdobyły drużynowy Puchar Polski w klasyfikacji generalnej w biegach narciarskich.

Kolejny wielki sukces młodych biegaczek KS SKI TEAM Wodzisław Śląski, które zdobyły Puchar Polski w kategorii młodziczek w biegach narciarskich za sezon 2023/2024. Na ten sukces biegały cały sezon zdobywając łącznie 8 medali Mistrzostw Polski, odniosły 2 zwycięstwa w Pucharze Polski oraz miejsca w TOP 10. O klasie wodzisławskich zawodniczek świadczy fakt z jaką przewagą punktową zdominowały pozostałe kluby, między innymi takie potęgi w narciarstwie biegowym jak MKS ISTEBNA czy UKS Regle Kościelisko.

Klasyfikacja Pucharu Polski Młodziczek TOP 3
  1. KS SKI TEAM Wodzisław Śląski 117 punktów
  2. MKS ISTEBNA 88 punktów
  3. UKS Regle Kościelisko 50 punktów
W indywidualnej klasyfikacji Pucharu Polski aż trzy zawodniczki znalazły się w TOP 10.